Ranglisten 2018 Pony Dressur, opdateret d.8. januar 2019 | ||
Rytter | Pony | Point i alt |
Alberte Josefine Harsbo | Engtofts Lad | 135 |
Tia Lundberg | West Side Blue Hit | 135 |
Caroline Eggert Jordan | Vordegaards Matti | 42 |
Victoria Bøgeskov Schramm | Staldmarups Beverly Hills | 34 |
Sarah Kaaber Munck | Lucky Lady | 30 |
Victoria Bøgeskov Schramm | No Hippo Naomi | 23 |
Caroline Eggert Jordan | Lincoln Jakobsgaard | 19 |
Freja Sørensen | Katrinedals Baldiamo | 13 |
Caroline Eggert Jordan | Malone | 11 |
Jean Ferdinand Kluge | Kokkedals Elara | 7 |
Tia Lundberg | WR Marbles | 4 |
Zoe Strange Holgersen | Forza | 4 |
Jean Ferdinand Kluge | Warminggårds Ladina | 2 |
Dicte Lundsteen-Berg | WR Black Magic | 2 |
Milla Johnsen | Krapi | 1 |
Nicoline Riis Poulsen | Kaleighs Choice | 1 |
Zoe Strange Holgersen | Skousboe Roxy | 1 |
Caroline Eggert Jordan | WR Black Magic | 1 |
Alberte Josefine Harsbo | Parcybedw the Destroyer | 1 |
Ranglisten 2018 Pony Spring, opdateret d.22.januar 2019 | ||
Rytter | Pony | Point i alt |
Jean Ferdinand Kluge | Kokkedals Elara | 264 |
Tia Lundberg | WR Marbles | 232 |
Anne-Kathrine Hjorthøj | Laustfin Skellerød | 216 |
Tia Lundberg | West Side Blue Hit | 206 |
Anne-Kathrine Hjorthøj | FH Pegasus | 131 |
Sarah Kaaber Munck | Lucky Lady | 119 |
Nicoline Poulsen | Skousboe Candyflos | 80 |
Jean Ferdinand Kluge | Warminggårds Ladina | 50 |
Dicte Lundsteen-Berg | WR Black Magic | 42 |
Jean Ferdinand Kluge | skousboe candyfloss | 31 |
Caroline Eggert Jordan | Vordegaards Matti | 25 |
Freja Sørensen | Katrinedals Baldiamo | 16 |
Mille Andersen | Alex | 15 |
Jeppe Ferdinand Kluge | Skousboe Candyfloss | 12 |
Anne-Kathrine Hjorthøj | Hjorthøjs Unik | 10 |
Anne-Kathrine Hjorthøj | Hjorthøjs Magnet | 6 |
Jean Ferdinand Kluge | Sigurd | 6 |
Nicoline Poulsen | Kaleighs Choice | 4 |
Kimmie Ingleby | CocoChanel | 3 |
Simone Roelshøj | Boolagh Blackbeard | 3 |
Zoe Strange Holgersen | Skousboe Roxy | 2 |
Ranglisten 2018 Hest Dressur, opdateret d.8. januar 2019 | ||
Rytter | Hest | Point i alt |
Louise Helskov Christensen | Erddreiniog Trailblazer | 87 |
Clara Ryom | Wonder Light | 60 |
Mie Mundberg | Engtofts Soleo | 36 |
Louise Sonnichsen | Safians Lafiqua | 33 |
Helen Bech Andersen | Butler fra Bringstrup | 27 |
Sarah Fjellerad Jensen | Miss Rocksley ps | 16 |
Nanna Bang Hansen | Elmelys Jerico | 10 |
Ida Mundberg | Mundbergs Sandrino Boy | 9 |
Linette Møller Andersen | Aarøs Ibenholt | 9 |
Mie Mundberg | Engtfts Aston Marvin | 7 |
Ida Mundberg | Cornida | 6 |
Louise Sonnichsen | Riisengårdens Azelea | 6 |
Julie Pedersen | Sofus | 5 |
Julie Pedersen | May-Night Chic | 5 |
Jaqueline Hjerrild Drewes | Røde Ufo | 5 |
Josephine Kallesøe | Kadans de Mauretus | 4 |
Malene Andersen | Solhøjgårds Wafaya | 2 |
Neel Mercedes Bernhoff | AB Chico | 2 |
Victoria Bøgeskov Schramm | AB Chico | 2 |
Sofie Mouritzen Kraft | E' pifani OX | 2 |
Louise Helskov Christensen | Valhallas Ladybird | 2 |
Taija Marie Bang Hansen | Møllekærs Irish Coffee | 1 |
Mie Mundberg | Bagheera Montana | 1 |
Mie Mundberg | Cornida | 1 |
Ranglisten 2018 Hest Spring, opdateret d.22. januar 2019 | ||
Rytter | Hest | Point i alt |
Kia Wallin | Ardyna | 100 |
Ida Mundberg Hansen | Clonguish Cassanova | 35 |
Clara Ryom | Wonder Light | 17 |
Kia Wallin | Appendix | 16 |
Camilla Zacho Larsen | Kadans de Mauretus | 13 |
Ida Mundberg Hansen | Mundbergs Samira | 12 |
Taija Marie Bang Hansen | Møllekærs Irish Coffee | 11 |
Nanna Bang Hansen | Elmelys Jerico | 11 |
Louise Krogh Hansen | Landlyst Scully | 9 |
Mie Mundberg Hansen | Beijing | 9 |
Sarah Fjellerad Jensen | Miss Rocksley PS | 6 |
Neel Bernhoff | A.B. Chico | 6 |
Linette Møller Andersen | Aarøs Ibenholt | 6 |
Mie Mundberg Hansen | Cornida | 5 |
Naja Bøttcher | Solkærs Jens | 4 |
Kia Wallin | Starlight | 4 |
Ida Mundberg Hansen | Gazelle | 3 |
Ida Mundberg Hansen | Malone | 2 |
Mie Mundberg Hansen | Champions League | 1 |
Ranglisten 2018 Hest/Pony Military, opdateret d.8. oktober 2018 | ||
Rytter | Hest | Point i alt |
Freja Sørensen | Katrinedals Baldiamo | 1 |
Ranglisten 2018 for Rideskoleelever/Parter i Spring, opdateret d.20. november 2018 | ||
Rytter | Pony/Hest | Point i alt |
Josephine Kallesøe | Engtofts Gonilla | 11 |
Sarah Lindeburg | Engtofts Benjamin | 10 |
Julie Jepsen Schultz | Engtofts Gonilla | 10 |
Maja Jepsen Schultz | Skousboe Candyfloss | 9 |
Sarah Lindeburg | Engtofts Gonilla | 6 |
Freya Zacho Olsen | Engtofts Victor | 6 |
Katharina Cerqueira | Skousboe Roxy | 4 |
Maja Jepsen Schultz | Bølle Bob | 2 |
Ranglisten 2018 for Rideskoleelever/Parter i Dressur, opdateret d.20. november 2018 | ||
Rytter | Pony/Hest | Point i alt |
Freya Zacho Olsen | Engtofts Victor | 24 |
Sarah Lindeburg | Engtofts Benjamin | 21 |
Julie Caspersen | Engtofts Benjamin | 13 |
Alberte Josefine Harsbo | Engtofts Lad | 11 |
Floria Sønderris | Engtofts Tøsen | 11 |
Lea Olivia Renault | Skousboe Roxy | 7 |
Zoe Maria Strange Holgersen | Skousboe Roxy | 6 |
Josephine Kallesøe | Engtofts Gonilla | 6 |
Lea Olivia Renault | Skousboe Candyfloss | 5 |
Katharina Cerqueira | Skousboe Roxy | 4 |
Elisabeth Gaff- Therkildsen | Rasmus | 4 |
Dicte Lundsteen-Berg | Bølle Bob | 3 |
Maria Petersen | Skousboe Roxy | 2 |
Signe Hansen | Skousboe Roxy | 2 |
Ida Skov Hansen | Engtofts Leslie | 1 |
Celine Maj Frederiksen | Engtofts Tøsen | 1 |
Maria Isabella Kristensen | Engtofts Mistery | 1 |
Ida Nordgren | Bølle Bob | 1 |
Ida Skov Hansen | Engtofts Mr. Butterfly | 1 |
Sophia Rigmor Olin | Engtofts Mistery | 1 |
Victoria Larsen | Skousboe Roxy | 1 |
Sarah Lindeburg | Engtofts Gonilla | 1 |
Cecilie Bach | Engtofts mulle | 1 |