Ranglistevindere 2018

Pony Dressur:  Delt 1. plads mellem:

Alberte Josephine Harsbo  på Ballingown Lad & Tia Lundberg på West side Blue Hit

Pony Spring:  Jean Ferdinand Kluge på Kokkedals Elara

Hest Dressur: Louise Helskov Christensen på Erdreiniog Trailblazer

 Hest Spring:  Kia Wallin på Ardyna

 Hest/Pony Millitary: Freja Sørensen på Katrinedals Baldiamo

 Rideskole/Part Spring: Josephine Kallesøe på Engtofts Gonilla

 Rideskole/Part Dressur:  Freya Zacho Olsen på Engtofts Victor

 

 

Ranglistevindere 2017

Pony Dressur: Tia Lundberg på West Side Blue Hit                                                           

Pony Spring: Tia Lundberg på West Side Blue Hit

Military: Camilla Zacho Larsen på Kadans de Mauretus

Hest Dressur: Linette Møller Andersen på Aarøs Ibenholt

Hest Spring:   Kia Wallin på Ardyna

Rideskole/Part Dressur:  Freya Zacho Olsen på Engtofts Victor

Rideskole/Part Spring:   Louise Emma Krogh på Engtofts Gunilla

 

Ranglistevindere 2016

Vindere 2016: 
Pony Dressur:                 Isabell Møller på Sønderlunds Renoir    

Pony Spring:                   Tia Lundberg på West Side Blue Hit

Hest Dressur:                 Julie Pedersen på May Night Chic

Hest Spring:                   Sarah Ohlendorff på Obelix

Rideskole/Part Dressur:  Maria Isabella Kristensen på Skousboe Roxy

Rideskole/Part Spring:   Louise Emma Krogh på Engtofts Gunilla            

Ranglistevindere 2015

Pony Dressur:                 Thilde Emilie Højer på Gribsvad Little Hestor
Pony Spring:                   Freja Lærke Rasmussen på Sølvmosegaards Sputnik
Military:                        Camilla Zacho Larsen på Fuglekildes Danny
Hest Dressur:                 Julie Pedersen på May Night Chic
Hest Spring:                   Mie Mundberg Hansen på Gangnam Style
Rideskole/Part Dressur:  Victoria B. Schramm på Engtofts Victor
Rideskole/Part Spring:   Louise Emma Krogh på Engtofts Gunilla           
    

Ranglistevindere 2014

Vindere 2014:
Pony Dressur:                 Karoline Wind på Lykkehøjs Kenzo
Pony Spring:                   Cecilie Lærke Nielsen på Lodge Park Rapadash
Military:                        Camilla Zacho Larsen på Fuglekildes Danny
Hest Dressur:                 Louise Herrup Jensen på Ronja Svalebo
Hest Spring:                    Mie Mundberg Hansen på Coolboy Cruiser
                                      Mie Mundberg Hansen på Gangnam Style
Rideskole/Part Dressur:     Freja Sørensen på Skousboe Roxy
                                       Victoria B. Schramm på Engtoft´s Lad
Rideskole/Part Spring:       Julie Mundberg Engtoft´s Ally 
   

 

Ranglistevindere 2013

Pony Dressur:               Louise Herrup Jensen på Ronja Svalebo
Pony Spring:                 Christina Nielsen på Coppindell king
Military:                       Camilla Zacho Larsen på Fuglekildes Danny
Hest Dressur:                Rise Larsen på Bella
Hest Spring:                  Ida Mundberg Hansen på Taz Mania II 
Rideskole/Part Dressur: Freja Lærke Rasmussen på Engtoft´s Lad
Rideskole/Part Spring:   Marika Grønqvist Bum Bøgesø på Mulle
                                     Freja Lærke Rasmussen på Engtoft´s Lad 

Ranglistevindere 2012

Pony Dressur:              Fie B. Thomsen på Lundemarksgårds Saga
Pony Spring:                Christina Nielsen på Litle miss milton
Pony Military:              Ingen
Hest Dressur:               Rise Larsen på Bella
Hest Spring:                 Kimmie Ingleby på Zyko Soya
Hest Military:                Maria Juul Hansen på Cashmir Damgård
Rideskole/Part Dressur: Victoria Schramm på Engtoft´s Leslie
Rideskole/Part Spring:   Amanda Zahle Knop på Morgan 

Ranglistevindere 2011

Pony Dressur:                Fie B. Thomsen på Lundemarksgårds Saga
Pony Spring:                  Christina Nielsen på Litle miss milton
Pony Military:                Mette Teglers på Olivier
Hest Dressur:                Rise Larsen på Bella
Hest Spring:                  Linda Rask på Morgan Fort
Hest Military:                Maria Juul Hansen på Cashmir Damgård
Rideskole/Part Dressur: Caroline Eggert Jordan på Engtoft´s Leslie
Rideskole/Part Spring:  Signe Sørensen på Engtofts Merlyn 

Ranglistevindere 2010

Pony Dressur:  Danielle Randrup på Aphrodite van't Tempelshof
Pony Spring:   Mille Lykke Jørgensen på Forza Maldini
Pony Military: Ida Grüner Hanson på Engtoft`s Bonita
Hest Dressur:  Cindy Andreasen på After Eight´S Chanel
Hest Spring:   Freja Rasmussen på Prins Hamlet
Hest Military: Maria Juul Hansen på Cashmir Damgård

Overskrift 1

Vinderne 2009:
Pony Dressur: Klara Meyer på Zaron
Pony Spring:  Jessica Andreasen på Spring Gnist
Hest Dressur: Tine S.D. Nielsen på Græsmarkens Major
Hest Spring:  Sofie Skovly på Trøstruplunds Camaro

Vinderne 2008:
Pony Dressur: Simone K. Pedersen på Soldals Europa Atlantis
Pony Spring:  Signe Lange på Beau Noir
Hest Dressur: Katrine A. Ruthmann på Talismann Nygaard
Hest Spring:  Sofie Skovly på Trøstruplunds Camaro

Vinderne 2007:
Pony Dressur: Simone K. Pedersen på Soldals Europa Atlantis
Pony Spring:  Signe Lange på Speedy Gonzarles
Hest Dressur: Katrine A. Ruthmann på E-line af Hvarre
Hest Spring:  Sofie Skovly på Trøstruplunds Camar